חברת הייר קוסמטיקס בע”מ, בעלת נסיון של 20 שנה בשוק המקצועי. (מהם 17 שנה יבואנית בלעדית של מוצרי “שוורצקוף” הידועים), החליטה להביא את מוצרי “פרקום” המקצועיים לישראל. על מנת לאפשר לקהל הישראלי להנות ממוצרים באיכות בין לאומית ברמות הגבוהות ביותר ובמחירים התחרותיים ביותר בשוק המקצועי הישראלי.

חברת “פרקום” הינה חברה המייצרת מוצרים לשוק הפרטי ולשוק מוצרי השיער המקצועי.
החברה נוסדה ב- 1970 בסלוניקי, יוון, במטרה לייצר את המוצרים המתקדמים ביותר במחירים התחרותיים ביותר.
“פרקום” מייצרת עבור רשתות השיווק הגדולות בעולם עם כושר ייצור של כ- 300 אלף מוצרים ביום (כ- 80 מליון מוצרים בשנה). מיצאת לכ- 40 מדינות בעולם, כאשר היא עומדת בכל התקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר.

מוצרי פרקום יעניקו לאנשים את האפשרות ליהנות מרמת טיפוח גבוהה לשיער במחירים נוחים שעדיין יאפשרו למעצבי השיער להרוויח.
מוצרי פרקום מתאימים לשיער הישראלי. החברה יוונית והמוצרים מותאמים לשיער שנחשף לתנאי מזג אוויר מאוד דומים לשלנו. עם השמש והים, הזיעה והלחות.

בשוק הישראלי שמחפש להתקדם עסקית אבל בלי להתפשר על איכות, המחיר הוא פקטור. הלקוחות מבקשים מחיר טוב ממעצבי השיער ומעצבי השיער לא רוצים לחסוך באיכות הטיפול.
הפתרון הוא מוצרים איכותיים במחירים הגיוניים.

 

.

חיים גלעד אחראי במידה רבה להצלחה של חברות מקצועיות בינלאומיות בכניסה לשוק השיער הישראלי

מוצרי טיפוח והשיער שחיים גלעד בוחר לקדם בישראל –עושים את דרכם אל מרכז ההוויה האופנתית בארץ. שנים של היכרות עמוקה, ידע וניסיון מקצועי הם שמובילים את חיים בדרכו המקצועית, בבחירת מוצרי השיער אותם הוא מייצג ומציע לציבור מעצבי השיער הישראלים.

חיים גלעד, הוא אחד מאבני התווך של עולם הטיפוח והשיער הישראלי, כבר שנים רבות.
במהלך השנים שימש חיים כמנהל הדרכה ואחר כך מנכ”ל לוריאל פרופשיונל, הוא הביא ארצה את חברת שוורצקופף, והפך את החברה לשם דבר.

חיים נחשב לאחד המומחים הבולטים במוצרים מקצועיים לשיער עם דגש על צבעי שיער.
.

חיים גלעד